Лудогорец загуби с 0:1 от лидера в полското футболно първенство

...

"Лудогорец" загуби от лидера в Полша

" Лудогорец " загуби с 0:1 от водача в полското футболно състезание " Лехия " Гданск в контрола в Турция. Разградчани позволиха трето проваляне в четвъртия си спаринг от лагера в курорта Белек.

" Орлите " владееха повече топката, само че мъчно създаваха чисти положения.

" Лехия " беше най-близо до гола през първото полувреме, когато в 40-ата минута Артур Собиех стреля с глава, само че неопределено.

След почивката " Лудогорец " стигна до няколко по-добри обстановки пред вратата на противника, само че по този начин и не съумя да насочи рисков удар.

В 72-ата минута Матеуш Зуковски от близко осъществя единственото попадение в мача. До края поляците можеха да създадат успеха си и по-убедителна, само че Якуб Арак пропусна самичък против аварийния вратар Даниел Наумов.

" Лудогорец ": 23. Илиев, 6. Натанаел, 30. Моци, 2. Форстър, 12. Анисе, 8. Лукас Саша, 84. Марселиньо, 10. Кампаняро, 7. Бакалов, 64. Рибейро, 37. Жоао Пауло

Резерви: Попа, Григоре, Горалски, Вандерсон, Наумов, Кешерю, Дяков, Лукоки, Сисиньо

" Лехия ": Куциак, Младенович, Аугустин, Налепа, Фила, Кубицки, Лукашик, Маковски, Пайшао, Собиех, Мак

Резерви: Аломерович, Возняк, Нунеш, Витория, Левандовски, Димерски, Хараслин, Липски, Сопочко, Михалак, Суковски, Викри, Миколайевски, Чегиелка, Петк, Арак
Източник: btvnovinite.bg