Лудогорец U16 отстъпи с 0:1 на Ботев (Пловдив) в първи

...

Лудогорец U16 отстъпи с 0:1 на Ботев Пд за Купата на БФС

Лудогорец U16 отстъпи с 0:1 на Ботев (Пловдив) в първи четвъртфинален мач за Купата на БФС.

Момчетата на Димчо Ненов гостуваха за дуела.

През първата част нямаше доста голови обстановки и двата отбора се отдръпнаха за отмора при нулево реми.

През втората „ орлите “ сътвориха положителни обстановки за попадение, само че не съумяха да ги осъществят. Кристиян Манушев на два пъти не съумя наоколо до вратата да засече тъкмо с глава. Георги Пенев бе изведен отлично от Филип Гигов, само че не откри очертанията на вратата. Светлин Крале също бе покрай попадение, само че вратарят на „ канарчетата “ избави. Домакините означиха победния гол с шут от отдалеченост в 67-та минута.

Днес сигурно играхме под опциите си, изключително спрямо това, което показвахме предходната година. Въпреки загубата сме стимулирани да покажем същинското си лице в реванша и се надяваме ние да бъдем крайните спечелили, разяснява старши треньорът Димчо Ненов след последния съдийски сигнал.

Реваншът в Разград е след седмица – на 23 ноември (сряда).
Източник: novinata.bg