Лудогорец U14 стартира участието си в международния детски турнир VIVACOMCUP

...

Лудогорец разгроми Работнички на турнира за юноши в Разград

Лудогорец U14 започва присъединяване си в интернационалния детски шампионат VIVACOMCUP 2019 с безапелационна победа с 4:0 над връстниците си от Работнички (Скопие), осведоми формалният уебсайт на клуба.

Първият мач от конкуренцията се игра на стадиона в комплекса " Гнездо на орли ".

Момчетата на Емил Георгиев означиха по два гола през двете полувремена. През първото се разписаха Петър Кирев в 12-та и Васил Тошев в 25-та минута.

През второто точни бяха Александър Георгиев и Дакарай Трой. Георгиев вкара с глава след корнер, а Трой с мощен удар отвън наказателното поле, след който топката рикошира от горната греда и спря в мрежата.

" Момчетата се показаха на равнище и реализираха добър резултат. Не съм удовлетворен, че първоначално бяха прекомерно напрегнати и позволиха неточности, които можеше да ни донесат известни проблеми ", разяснява след последния съдийски сигнал треньорът Емил Георгиев.