Лудогорец победи с 3:0 Локомотив Пловдив в контрола. Двубоят се

...

Лудогорец с класика срещу Локомотив Пд в контрола

Лудогорец победи с 3:0 Локомотив Пловдив в контрола. Двубоят се игра в Банско, а последните минути минаха под проливен дъжд. Матиас Тисера се разписа на два пъти във вратата на Динко Хоркаш, Педро Нареси вкара третия гол. Лудогорец имаше доста съществено предимство в контролата и можеше да реализира още по-убедителен триумф.

Срещата стартира със съществено превъзходство на Лудогорец. То даде резултат още в 10-ата минута, когато Тисера откри резултата след шут от близко. Аржентинецът се разписва във втора поредна контрола, откакто с негов гол " орлите " победиха преди няколко дни Марек.

Четвърт час след началото на инспекцията " смърфовете " направиха насилствена промяна. На мястото на контузения Пешов влезе Михайлов.

В 25-ата минута Тисера вкара второ попадение. Той се възползва от неточност на Хоркаш, финтира го и по-късно вкара на празна врата. През първата част Лудогорец направи и 4-5 пропуща, като най-фрапантен бе този на Тисера в 31-ата минута, когато аржентинският нападател можеше да направи хеттрик.

Пет минути след началото на второто полувреме Нареси вкара трети гол, възползвайки се от подаване на Неделев.

Четвърт час преди края на мача се изви стихия с проливен дъжд, а до края на дуела нов гол не падна и инспекцията завърши при 3:0 в интерес на родния първенец. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg