Лудогорец II стартира контролните срещи от лятната си подготовка с

...

Лудогорец II тръгна с победа

Лудогорец II започва контролните срещи от лятната си подготовка с победа 2:1 като посетител на Созопол. В срещата Ради Здравков даде късмет на множеството си футболисти да запишат игрово време за състава.

През първата част дубъла на орлите одобри играта в своята половина, като търсеше шансове за попадения с бързи контраатаки. При една от тях, в 21-ата минута, Мартин Милков откри резултата. Малко по-късно още веднъж той удари греда. Созопол съумя да изравни в последната минута от постоянното време и двата отбора се отдръпнаха за отмора при тъждество.

През втората част доминираха силовите единоборства и ритъмът в играта на разградчани се позагуби. Въпреки това те съумяха да стигнат до победното попадение в 68-ата минута, когато прецизен бе Денислав Александров. Минути преди гола Александров също тресна гредата.

Срещу Созопол Лудогорец II игра в състав: Владимир Русанов, Хюсеин Хюсеинов, Преслав Петров, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Олег Димитров, Стефан Методиев, Християн Христов, Мартин Милков, Димитър Митков, Георги Стоянов (Венцислав Славов, Георги Вълчев, Дамян Колев, Сердар Юсуфов, Кристиян Кънчев, Ерол Дост, Андриан Димитров, Денислав Александров)

фотография: ludogorets.com