ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Себастиан Мак вкара 19 точки и

...

UCLA печели 6-та поредна победа, изпреварвайки Колорадо с 64-60 за 8-а победа в 9 мача след загубата в началото

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Себастиан Мак вкара 19 точки и UCLA се съвзе, откакто взриви 14 точки, втори -половина преднина, с цел да победи Колорадо с 64-60 в четвъртък вечерта за шестата си поредна победа.

Бруинс (14-11, 9-5 Pac-12) поеха еднолично владеене на третото място, изпреварвайки бездействащия Орегон с осмата си победа в девет мача от началото на сезона 6-10.

UCLA откри второто полувреме с пет следващи точки за най-голямата си преднина в мача. Но Buffs работиха, с цел да го изтрият.

Колорадо два пъти изравни мача, първо при забивка на Тристан да Силва и по-късно при 54-54 при негова тройка.

Мак и Лазар Стефанович комбинираха, с цел да вкарат девет следващи гола за Бруинс, които водеха с 63-56.

Еди Лампкин-младши и Коди Уилямс вкараха един до различен, оставяйки Колорадо изоставащ с 63-60.

KJ Simpson блокира скачащия на Dylan Andrews отвън границите. При оставащи 3 секунди до края на часовника за пукотевица Стефанович про...