Локомотив загуби с 1:3 от новака Крумовград в среща от

...

Локо с тежка загуба от Крумовград, новаците в страхотна серия

Локомотив загуби с 1:3 от новака Крумовград в среща от 23-ия кръг в елита. Мачът се игра на клубната база на Ботев в Коматево. След нулево първо полувреме Серкан Юсеин откри резултата в 55-та минута, а в 76-та Джунейт Али удвои. В 80-та Камдем си означи автогол, а в края на дуела Мичи Нтело вкара почетен гол за пловдивчани. За Крумовград това беше 5-та поредна победа, а за Локомотив втора поредна загуба.
Прочетете още

В 10-та минута след центриране от корнер бранителите на Локомотив не съумяха да се оправят доста добре със обстановката, само че симвлочните домакини не съумяха да се възползват и да създадат чисто състояние пред вратата на Томов.

В 43-та минута Мартин Райнов насочи удар, който мина около вратата на Георгиев.

В края на полувремето Алекс Колев беше изведен добре и насочи удар, само че Томов мазета в корнер. След корнера Тонев стреля с удар отвън пеналта, само че ударът му срещна напречната греда.

В 50-та минута Александър Колев стреля, само че ударът му срещна напречната греда.

Три по-късно Димитър Тонев проби и насочи удар, само че той мина около вратата.

В 55-та минута натискът на Крумовград даде резултат и домакините поведоха. Димитър Тонев центрира към Серкан Юсеин, който от точката на дузпата осъществя за 1:0.

В 65-та минута Тонев напредна и насочи удар, който беше избит от Томов в корнер.

В 76-та минута Крумовград удвои преднината си. След огромна неточност в отбраната на Локо се стигна до удар на Ренан, който Томов мазета, а по-късно и Октай Юсеин стреля, само че Паскалев мазета от голлинията, при третата добавка обаче Джунейт Али не сгреши и вкара за 2:0.

В 80-та минута Крумовград вкара и трети гол, откакто Тонев подаде към Алекс Колев, който стреля, само че Камдем се опита да почисти от голлинията, само че вкара кълбото в личната си врата.

В 86-та минута влезлият през втората част Владимир Медвед беше изпъден след втори жълт картон и Локо приключи с 10 индивида. Той получи картона за симулация и по този начин във втори следващ мач " смърфовете " получиха червен картон, откакто преди седмица в дуела против Хебър беше изпъден Ангел Лясков.

В последните секунди Бабакар Дион центрира, а Мичи Нтело засече с глава и вкара дебютния си гол за Локо, който обаче единствено оформи крайния резултат - 3:1.

В класирането Локомотив е пети с 41 точки, а Крумовград е на 7-то място с 33 точки.

В идващия кръг Локомотив ще е хазаин на Етър на 8 март.

Крумовград:  Янко Георгиев, Матей Шимич, Божидар Кацаров, Клайдер Маседо, Вячеслав Велев, Ренан Ареяс, Серкан Юсеин, Джунейт Али, Димитър Тонев (Китан Василев 81 мин.), Диего Рапозо (Патрик Луан 62 мин.), Александър Колев

Локомотив:   Кристиан Томов, Оливие Камдем, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Кристиян Пешов (Петър Андреев 79 мин.), Бабакар Дион, Евандро, Мартин Райнов, Йоан Баи (Владимир Медвед 60 мин.), Христо Иванов (Мичи Нтело 60 мин.), Димитър Илиев
Източник: trafficnews.bg