Локомотив загуби гостуването си на Левски с 0:3. Кристиян Димитров

...

Локо загуби от Левски на Герена

Локомотив загуби гостуването си на Левски с 0:3. Кристиян Димитров откри в 14-та минута, Уелтън в 42-та удвои, а Рикардиньо от дузпа в 85-та оформи крайния резултат.
Прочетете още

В началото Бабакар Дион стреля и нацели гредата, само че в обстановката беше свирена засада.

В 6-та минута Уелтън засече центриране на Петри, само че ударът му беше неакуратен.

В 14-та минута Марин Петков центрира, а някогашният състезател на Ботев Кристиян Димитров засече с глава, а Хоркаш не се намеси добре и топката влетя в мрежата му - 1:0.

Последваха мощни минути за Левски и с пропуски се отличиха Андриан Краев, Марин Петков и Асими Фадига.

В 42-та минута Левски вкара втори гол, откакто Фадига лиши топката в центъра от Христо Иванов. Той подаде към Уелтън, който пое топата и насочи удар в пеналта по трева за 2:0.

В началото на втората част Левски получи дузпа, която след обзор с ВАР съдията Железов анулира.

В 58-та минута Джовани стреля, само че над вратата.

В 82-та минута Левски получи дузпа за нарушаване на Лео Сена против Рикардиньо, а зад топката застана Рикардиньо, който не сгреши за 3:0.

В последните секунди Ивайло Иванов можеше да вкара почетен гол за Локо, само че Андреев мазета в корнер.

Със загубата Локо е 4-ти с 35 точки, а Левски е 6-ти с 32 точки.

В сряда Локомотив гостува на Лудогорец в конфликт от осминафиналите в шампионата за Купата.

Левски:  Пламен Андреев, Цунами (Виктор Любенов 87 мин.), Жереми Петри, Келиан ван дер Кап, Кристиан Димитров, Марин Петков, Уелтън (Патрик-Габриел Галчев 76 мин.), Дарлан Мендес (Асен Чандъров 87мин.), Андриан Краев, Асими Фадига (Асен Митков 66 мин.), Рикардиньо

Локомотив:  Динко Хоркаш, Оливие Камдем, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Ангел Лясков, Христо Иванов (Лео Сена 46 мин.), Евандро (Кристиян Пешов 90 мин.), Джовани (Ивайло Иванов 90 мин.), Бабакар Дион (Петър Андреев 70 мин.), Димитър Илиев, Алфа Конте (Георги Минчев 46 мин.)

Снимка: Спортал
Източник: trafficnews.bg