Локомотив София записа победа с 4:2 над Арда Кърджали в

...

Локо Сф удари Арда в мач с 6 гола

Локомотив София записа победа с 4:2 над Арда Кърджали в контролна среща, която се игра на стадион " Искър " в Самоков.Двубоят бе много динамичен и изключително зрелищен през първото полувреме, в което двата тима си размениха по два гола.Столичните " железничари " поведоха в резултата още в третата минута посредством независим пробив на бразилеца Карлос Франса, само че в седмата Арда изравни. Преслав Боруков съумя да се отскубне от защитата на Локомотив и подаде на Станислав Иванов, който бе прецизен за 1:1 на празна врата.В 12-ата минута Арда реализира цялостен поврат с гол на Радослав Цонев. Бившият халф на Левски откри топката от въздуха и с доста акуратен удар от към 25 метра бе прецизен за 1:2.В средата на първото полувреме равенството бе възобновено още веднъж. Димитър Митков вкара от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Арда.През второто полувреме темпото на игра спадна, само че Локомотив стигна до нови две попадения. Те паднаха след центрирания от корнер и бяха дело на новите попълнения в отбора Алан Диас и Калоян Кръстев. Диас бе прецизен в 51-вата минута, а Кръстев постави точка на разногласието половин час по-късно.И за двата тима това бе трета контрола в лятната подготовка, като за Локомотив успеха е втора, до момента в който за Арда провалянето е първо.
Източник: novsport.com