Локомотив София и Черно море не се победиха, завършвайки 0:0

...

Черно море завърши 0:0 като гост на Локомотив и продължава без загуба

Локомотив София и Черно море не се победиха, завършвайки 0:0 в дуел от 12-ия кръг на efbet Лига. След 12-ия си мач без загуба момчетата на Илиан Илиев са на втора позиция в класирането с 28 точки, а Локо Сф е 12-и с 10 точки.

В идващия кръг Черно море посреща другия непобеден до началото на 12-ия кръг тим – Локомотив (Пловдив).

" Моряците влязоха по-добре в мача - владееха повече топката и създаваха повече офанзиви, само че без да съумеят да затруднят Александър Любенов, написа dsport.bg.

В 20-ата минута Мазир Сула стреля от отдалеченост, само че не откри задачата. В 38-ата минута Сула подаде към Атанас Илиев, който му върна топката, само че французинът още веднъж стреля неопределено.

След почивката Илиан Илиев пусна в игра Александър Василев вместо Цветомир Панов.

В 58-ата минута Карлос Франса се впусна в офанзива, само че Влатко Дробаров с лекост му лиши топката.

Десет минути по-късно Виктор Попов навлезе в наказателното поле и центрира към Атанас Илиев, който стреля неопределено с глава, само че по-късно бе маркирана и засада.

В 66-ата минута Ивайло Найденов получи на границата на наказателното поле и насочи мощен диагонален удар, само че Дюлгеров мазета в корнер, след който не последва нищо рисково за Черно море. Три минути по-късно Карлос Франса стреля непосредствено от директен свободен удар, Дюлгеров изпусна топката, само че Красимир Станоев пропусна най-хубавата обстановка от началото на мача.

В 80-ата минута Александър Василев центрира в наказателното поле, само че Любенов улови топката.

Пет минути преди края на мача футболистите на Локо Сф имаха искания за игра с ръка на Арлинд Дакай.

Локомотив София – Черно море 0:0

Локомотив София: 24. Александър Любенов – 4. Диме Димов, 5. Ив Даниел Ками, 12. Бруно Франко – 15. Лука Иванов, 10. Валентин Николов, 31. Красимир Станоев, 26. Красимир Милошев (К) (81 - 20. Диого Тейшейра), 22. Ивайло Найденов – 98. Стив Траоре (94 - 9. Калоян Кръстев), 11. Карлос Франса (76 - 45. Димитър Митков)

Черно море: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов (46 - 19. Александър Василев)– 27. Даниел Димов (К) (70 - 35. Арлинд Дакай), 71. Васил Панайотов – 23. Едгар Пашеко (81 - 39. Николай Златев), 11. Алекс Фернандес (56 - 33. Мишаел Алвес), 8. Мазир Сула – 9. Атанас Илиев

Съдия: Владимир Вълков
Източник: petel.bg