Локомотив (Пд) завърши 1:1 Хебър (Пазарджик) във втората си контрола

...

Локо Пловдив и Хебър завършиха 1:1 в контрола

Локомотив (Пд) приключи 1:1 Хебър (Пазарджик) във втората си контрола от лятната подготовка, играна при закрити порти в Банко. В първата си инспекция " смърфовете " изгубиха с 0:3 от първенеца Лудогорец.
Прочетете още
Първото полувреме на днешната среща приключи без голове. В 44-ата минута вратарят на локомотивци Кристиан Томов избави рисков удар на неприятелски нападател. При ответната офанзива Евандро от пловдивски отбор излезе самичък против стража на съперника, само че стреля в тялото му. През втората част " смърфовете " заиграха по-активно. В 72-ата минута Димитър Илиев уцели гредата.

Пет минути по-късно съотборникът му Джовани Бриани се разписа от дузпа за 1:0 за Локо. В 79-ата минута Кристиан Томов отрази рисков шут към вратата си. В 89-ата минута Богомил Божуркин вкара от директен свободен удар изравнителния гол за Хебър.

Източник: trafficnews.bg