Локомотив допусна обрат срещу Арда и загуби с 1:2 контрола

...

Локо допусна обрат срещу Арда в контрола

Локомотив позволи поврат против Арда и загуби с 1:2 контрола по време на паузата поради националите. Мачът се игра в Кърджали.
Прочетете още
След нулево първо полувреме всичко най-интересно се случи през втората част.

В 66-та минута Алфа Конте подаде към Христо Иванов, който откри резултата за Локо.

Само три минути по-късно Петър Динев изравни.

В 76-та минута Арда получи дузпа, а Тунгара я осъществя за триумфа на Арда с 2:1.

Любопитно е, че това е първа загуба на Локомотив от юли месец насам, когато загуби още веднъж в контрола. Тимът към момента няма проваляне в публична среща от началото на сезона, откакто в състезание е водач и с актив от 7 победи и едно тъждество.

Локо възобновява борбите в състезание на 17 септември с посещение на Етър.

Локомотив: Динко Хоркаш, Оливер Камдем, Ефе Али, Хорхе Сегура, Кристиян Пешов, Георги Каракашев, Лео Сена, Евандро, Бабакар Дион, Джовани Бариани, Алфа Конте (Кристиан Томов, Ивилин Чехларски, Видол Сейменски, Ангел Лясков, Ивайло Иванов, Христо Иванов, Мартин Хайдаров, Божидар Костадинов, Димитър Илиев, Аксел Велев)
Източник: trafficnews.bg