Лидерът в Първа лига ЦСКА-София победи Марица Пловдив с 3:1

...

Новите в ЦСКА-София дебютираха с победа

Лидерът в Първа лига ЦСКА-София победи Марица Пловдив с 3:1 в контролна среща, играна на клубната база на алените в Панчарево, осведоми формалният уебсайт на отбора от Борисовата градина.

Двубоят беше излъчен директно по ЦСКА ТВ. Старши-треньорът Стамен Белчев гласоподава доверие на някои по-млади състезатели, както и на тези, които по-рядко намират място измежду титулярите в формалните мачове.

Неофициален дебют за армейците направиха новите попълнения Александър Барт и Раул Лое.

Домакините се отдръпнаха на отмора с гол задатък, паднал в 7-та минута. Негов създател беше Милчо Ангелов, а Кевин Кубемба нацели гредата на вратата на пловдивчани в 25-та минута след отдалечен изстрел.

Останалите попадения паднаха през втората част. В 56-та минута гостите изравниха, само че насладата им беше къса, защото Кевин Кубемба върна преднината на " алените " след час игра.

Крайното 3:1 оформи Милчо Ангелов, който в 71-та минута означи втория си гол в мача.

Следващият формален мач на ЦСКА-София е в петък, 8 септември, от 20:00 часа на стадион " Българска войска " против Верея.
Източник: offnews.bg