Краснодар завърши 2:2 срещу Оренбург у дома в двубой от

...

Краснодар не успя да победи Оренбург

Краснодар приключи 2:2 против Оренбург вкъщи в дуел от 19-ия кръг на съветската Премиер лига и не съумя да се приближи още по-плътно до водача във краткотрайното класиране Зенит Санкт Петербург. " Биковете " вървят втори с 35 точки, до момента в който питерци имат 40. Третият ЦСКА Москва е с 33. Домакините могат да съжаляват за пропуснатите три точки. В 10-ата минута те получиха право на дузпа, само че нападателят Ари не съумя да осъществя. Малко преди почивката гостите откриха посредством Алексей Сутормин. През второто полувреме домакините упражниха сериозен напън и стигнаха до цялостен поврат сред 63-ата и 73-ата минута, когато се разписаха Ари и Дмитрий Скопинцев. В самия завършек на мача оаче Адесойе Ойеволе изравни. КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 19 кръг, понеделник 11 март  Краснодар 2:2краен резулат  Оренбург