КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Та'Лон Купър отбеляза 20 точки,

...

Купър отбелязва 20 точки, докато Южна Каролина бяга от номер 6 Кентъки 79-62

КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Та'Лон Купър означи 20 точки, а Джейкоби Райт имаше 14 с четири тройки, до момента в който Южна Каролина дръпна през второто полувреме и победи номер 6 Кентъки със 79-62 във вторник вечерта.

Gamecocks (16-3, 4-2 Югоизточна конференция) победиха най-високопоставения си противник вкъщи, откогато победиха номер 1 Кентъки с 68-62 преди 14 години. В този мач Южна Каролина победи бъдещите звезди на НБА Джон Уол и ДеМаркъс Казънс за успеха.

В този, те държаха тима с най-хубави резултати в нацията, който означи приблизително повече от 91 точки до най-ниската си ефикасност за сезона.

Феновете елементарно пробиват тънките жълти въжета, с цел да се втурнат на корта и да отпразнуват най-новата висока точка в изненадващия сезон. Това би трябвало да коства на Южна Каролина санкция от $100 000 от SEC според политиката на лигата, само че никой не се притесняваше от това сега.

Това е трета поредна загуба в Южна Каролина за Wildcats (14-4, 4-2) и четвърта в по...