КЛИВЛАНД (AP) — Джарет Алън има 25 точки и 14

...

Джарет Алън има 25 точки и 14 борби, Кавалиърс победи Хоукс със 127-119

КЛИВЛАНД (AP) — Джарет Алън има 25 точки и 14 битки, Донован Мичъл добави 22 точки и 13 асистенции в кариерата си и Кливланд Кавалиърс победиха Атланта Хоукс със 127-119 в събота вечерта.

Кавалиърс натрупаха преднина от 23 точки през първото полувреме на първия си мач, откогато оповестиха стартовия мощен нападател Евън Мобли и някогашен пойнтгард на звездите Дариус Гарланд евентуално ще отсъства до февруари. Кливланд прекъсна серия от три загуби.

Мобли, който има приблизително 16,0 точки и 10,5 битки, ще бъде подложен на артроскопска интервенция на лявото коляно в понеделник. Предстои Гарланд да има процедура за възобновяване на челюстта му, която беше счупена в четвъртък вечерта при конфликт с Кристапс Порзингис от Бостън.

Трей Йънг имаше 35 точки и 10 асистенции за Атланта, а Дежунте Мъри вкара 21 точки. Хоукс отпаднаха шест от седем. Де’Андре Хънтър имаше 18 точки при завръщането си след неявяване от три мача с дискомфорт в дясното коляно.