Кирил Десподов бе в групата за мача с Ювентус, но

...

Ювентус мина без проблем през Каляри, Кирил Десподов отново не влезе в игра

Кирил Десподов бе в групата за мача с Ювентус, само че не се появи в игра при загубата на Каляри с 0:2 вкъщи от водача в италианската Серия " А ".

Макар че за " бианконерите " отсъствата куп значими играчи, в това число и звездата Кристиано Роналдо, те бяха безкомпромисни и в нито един миг не дадоха индикации, че могат да изпусната нещата от надзор.

В 22-ата минута гостите откриха посредством Лео Бонучи, който засече с глава центриране от статично състояние и направи резултата 1:0!

Футболистите на Каляри пробваха да трансформират развоя на събитията, само че не успяваха да стигнат до състояние пред вратата на противника.

През втората част въпреки всичко Каляри заигра с една концепция по-добре, придвижи играта по-напред в половината на противника, а Паволети и Жоао Педро с глава имаха благоприятни условия, само че не се възползваха от тях.

Интригата завърши в 85-ата минута, когато новоизлюпеният национал Мойс Кийн засече остро подаване и от близка отдалеченост оформи крайния резултат 2:0!