Испания и Швеция се изправят един срещу друг в мач

...

НА ЖИВО: Испания - Швеция 0:0, невероятен пропуск на Мората

Испания и Швеция се изправят един против различен в мач от група Е по време на UEFA EURO 2020. Срещата започва в 22:00 часа от стадион Ла Картуха в Севиля, а вие може да го следите с, както и да гледате дуела непосредствено.

Резултатът е 0:0.

Домакините в дуела започнаха настъпателно мача, а в първите минути извършиха и два корнера, само че нямаха чиста голова опция. В 15-ата минута пристигна и най-сериозната обстановка в мача до този миг. Олмо стреля с глава, само че Олсен избави. Седем минути по-късно Коке стреля към вратата на Швеция, откакто Лустиг сбърка, само че топката мина малко настрана от вратата.

Най-сериозният пропуск пред вратата на Олсен пристигна в 39-ата минута, откакто Мората излезе на чиста голова позиция, само че пропусна да открие резултата. Швеция отвърна с отлична офанзива, само че Исак пропусна да открие резултата, като не вкара топката във вратата от няколко метра в 42-ата минута на мача.

Минута преди края на мача Олмо стреля рисково, само че Олсен още веднъж избави и остави тима си в мача.