Интер зарадва треньора си Симоне Индзаги с победа по случай

...

Интер е на шест победи от Скудетото

Интер зарадва треньора си Симоне Индзаги с победа по случай неговия мач №300 като ментор в Серия " А ". " Нерадзурите " се постановиха с 2:1 над Дженоа на своя " Джузепе Меаца ".

Кристиян Аслани в 30-ата и Алексис Санчес от дузпа в 38-ата минута бяха точни за домакините, а Йохан Васкес се разписа за гостите в 54-тата минута.

Този път успеха за " нерадзурите " не пристигна толкоз елементарно, колкото в последните няколко мача. Те преобладаваха през първата част, само че през втората понижиха темпото и за малко да разрешат на противника да ги изненада неприятно. Дженоа върна един гол, а по-късно означиха и още един, който обаче не бе зачетен поради засада.

Интер не позволи изненада и прибави нови три точки в актива си, като към този момент има преднина от 15 пред преследвача си Ювентус и направи нова огромна крачка към купата.
Източник: lupa.bg