Интер победи Торино с 3:0 като гост в двубой от

...

Интер наказа Торино за едно полувреме

Интер победи Торино с 3:0 като посетител в дуел от. С триумфа Интер събра 22 и излезе отпред във краткотрайното класиране. Втори с точка и мач по-малко е Милан. Торино е в серия от пет срещи без триумф и заема 14-а позиция с 9 точки.

И трите попадения за гостите пристигнаха през второто полувреме. Маркус Тюрам даде преднина на Интер в 59-ата минута след асистенция от Дензъл Дъмфрис. Осем минути по-късно аржентинският национал Лаутаро Мартинес повиши на 2:0 след акуратен удар с глава. Голът бе 11-и за Мартинес в Серия А от началото на сезона.

Крайното 3:0 оформи Хакан Чалханоглу. Той беше прецизен от дузпа в петата минута на добавеното време на дуела.

По сходен метод нерадзурите взеха и предходното си посещение. Тогава те вкараха четири гола във вратата на Салернитана.
Източник: flashnews.bg