Интер Маями не успя да спечели пореден мач от кампанията

...

Без Меси – толкова

Интер Маями не съумя да завоюва следващ мач от акцията си в американската Мейджър Лийг Сокър. Опонент бе отбора на Орландо Сити, като двата състава направиха тъждество 1:1.

View this post on Instagram

A post shared by Orlando City SC (@orlandocitysc)

Розовите започнаха по-добре срещата и съумяха да поведат посредством Херардо Мартино, който откри резултата в 52-ата минута Радостта бе къса – едвам 14 минути по-късно домакините от Орландо Сити възвърнаха равенството. До края на срещата нови попадения феновете не видяха. Орландо заема трета позиция в класирането. На нежеланото 27-мо място остава тимът от Маями.

Отборът на Интер Маями игра без своите звезди Лионел Меси и Жорди Алба, които лекуват здравословни проблеми сега, заради което не бяха включени и в групата за мача.

Източник: safenews.bg