Играчите на Арсенал се събраха около Арън Рамсдейл по време

...

Кай Хаверц разкрива какво е казано в съблекалнята на Арсенал, след като Арън Рамсдейл се разби

Играчите на Арсенал се събраха към Арън Рамсдейл по време на полувремето на успеха си над Брентфорд, което ги изпрати отпред в таблицата.

Рамсдейл изпусна удара на полувремето при успеха им с 2-1 над Брентфорд в събота вечерта, като замести неизбираемия Дейвид Рая, давайки на пчелите изравнителен гол, откакто Деклан Райс откри резултата.

След като получи пас от Габриел, Рамсдейл се поколеба с изчистването, позволявайки на Йоане Виса да се плъзне и да блокира топката, която отскочи в мрежата. Брентфорд остана постоянен през по-голямата част от второто полувреме, до момента в който изглеждаха да удържат жизненоважна точка, само че бяха пробити в 86-ата минута.

Центриране на Бен Уайт бе посрещнато от Хаверц, който прати топката в мрежата, предизвиквайки делириум в Емирейтс. Арсенал съумя да обезпечи осмата си поредна победа и да се изкачи до върха на таблицата преди хитовия конфликт в неделя сред Ливърпул и Манчестър Сити.

Говорейки след мача, Хаверц описа в детайли...