Хебър победи Спортист (Своге) у дома с 3:1 и излезе

...

Хебър обърна Спортист и излезе начело във Втора лига

Хебър победи Спортист (Своге) вкъщи с 3:1 и излезе отпред във Втора лига. " Зелените " изоставаха в резултата на полувремето, само че стигнаха до поврат през втората част.

" Шоколадите " поведоха в 25-ата минута, когато Стивън Славков се възползва от неприятна интервенция на вратаря Петър Дебърлиев и вкара за 0:1.

В края на първата част гостите получиха дузпа за нарушаване на Дебърлиев против Панчев. Зад топката застана Томислав Павлов, само че стреля в навън.

Настикът на Хебър през второто полувреме даде резултата в 63-ата минута. Тогава прецизен бе Мартин Михайлов.

Домакините вкараха втори гол в 79-ата минута, когато прецизен бе Емануил Манев, а в 86-ата Живко Петков оформи крайното 3:1.

Така Хебър събра 13 точки, колкото имат Марица и Спартак (Варна). Трите отбора са отпред във краткотрайното класиране.