Хебър изпусна възможността да се изкачи в класирането. Момчетата на

...

Хебър изпусна победата след вратарска грешка – ВИДЕО

Хебър изпусна опцията да се изкачи в класирането. Момчетата на Христо Янев сграбчиха точката след вратарска неточност и по този начин разликата сред двата отбора в класирането остана непроменена.

Домакините от Хебър имаха няколко преференциални обстановки през първата част, като Олексей Збун и Георги Николов пропуснаха. В 41-ата минута се намеси добре и Федерико Бариос.

Снимка: botev-vratsa.com

Все отново Хебър поведе в края на първото полувреме. Домакините се възползваха от неточност в отбраната, топката стигна до Ангел Бастунов, който пусна към Олексей Збун и той вкара за 1:0

Ботев изравни в 67-ата минута. В основата на попадението бяха две от запасите на Христо Янев. Мартин Смоленски даде добър извеждащ пас към Бубакар Траоре, той мина около Петър Дебърлиев и вкара за 1:1.

Източник: safenews.bg