Халфът на Реал (Мадрид) - Тони Кроос коментира победата над

...

Тони Кроос: Топката със сигурност ще влиза в противниковите врати в следващите мачове

Халфът на Реал (Мадрид) - Тони Кроос разяснява успеха над Шахтьор (Донецк) с 2:1 мач от 3-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Футболистът счита, че " белия балет " е трябвало да завоюва срещата със 7:1.

" Има дни, в които топката не желае да влезе във вратата, играхме задоволително, с цел да спечелим с към 7:1, само че най-после взехме 3 точки и това бе заслужена победа. Това е всичко.

Направихме положително първо полувреме, доста положително, натиснахме доста. Трябваше да вкараме повече голове.

След мача Анчелоти сподели че би трябвало да продължим да играем както до момента, тъй като резултатът е 2:1, а разликата е единствено един гол. В последна сметка е мъчно да се повярва, че спечелихме единствено с 2:1. Но има и такива дни. Топката сигурно ще влиза във вратата в идващите мачове.

Идеята е да излезем от групата допустимо най-скоро, имаме девет точки от девет, изиграхме три доста положителни мача и желаеме нова победа във Варшава. Класиране за плейофите е това, което желаеме ", сподели Кроос.
 Реал (Мадрид) победи Шахтьор (Донецк) с 2:1
Реал (Мадрид) пропусна да разгроми Шахтьор (Донецк)

С голове на Родриго и Винисиус " белия балет " водеше с две попадения в 28-ата минута