Героят за при равенството 1:1 като гост на в първия

...

Кингсли Коман: Целта пред Байерн е спечелване на Шампионската лига

Героят за при равенството 1:1 като посетител на в първия 1/8-финал на Шампионската лига Кингсли Коман уточни, че спечелването на шампионата е главен приоритет пред баварците през сегашния сезон. Френският нападател донесе равенството в последната минута на дуела на “Ред Бул Арена ” и избави достойнството на баварския гранд.
 Байерн Мюнхен укроти Байерн Мюнхен укроти "биковете " в Залцбург с гол в последната минута
“Очаквахме този мач. Вече познавахме този противник, защото играхме през предходната година. Имат доста млади играчи, пресират доста. Доволни сме, че стигнахме до тъждество. Това беше доста значимо, защото задачата ни през този сезон е спечелването на Шампионската лига.

Сега сме в добра позиция за реванша. Нормално е да сме малко нервни на старта, само че напъните ни се възнаградиха най-после. В би трябвало да сътворяваме повече положения и да не позволяваме толкоз доста контраатаки ”, разяснява.