Георги Минчев игра едно полувреме за Ауда при домакинското поражение

...

Георги Минчев игра едно полувреме за латвийския си тим

Георги Минчев игра едно полувреме за Ауда при домакинското проваляне с 0:3 от Тукумс 2000 в среща от 8-ия кръг на латвийската Суперлига.

Българският нападател влезе на почивката, заменяйки Данилс Улимбасевс, само че не съумя да се разпише и още няма гол от началото на сезона.

Ауда сътвори доста повече положения, само че гостите бяха убийствено ефикасни при дребното си рискови офанзиви. Те поведоха с попадение на Робертс Мелкис в 44-ата минута, в 51-ата Фаустас Степонавичюс удвои, а в 64-ата Кристапс Пузановс реши всичко в дуела.

В другите мачове през днешния ден Валмиера, се наложи с 2:0 над Йелгава, а РФС победи с 2:1 Супер Нова и оглавява класирането с актив от 18 точки. Ауда е на 6-ата позиция с 9 точки.
 Клубът на Здравко Димитров се елементарни с очакванията си за директна промоция в турския хайлайф