Футболна школа Христо Стоичков към ПФК Чавдар Етрополе започнаха своите

...

Поредица от мачове за Футболна школа „Христо Стоичков”

Футболна школа „ Христо Стоичков ” към ПФК „ Чавдар ” Етрополе започнаха своите срещи още от 16-ти септември.

Старшата възраст към школата премери сили отбора от „ Беласица ” Петрич. Двубоят сред двата отбора приключи с нулево тъждество. Етрополци нападнаха своя противник, само че малшанс не им доближи да отбележат тъкмо попадение.

В съботни ден, децата от школата родени 2008/2009 година победиха с 2:1  тимът на „ Развитие на млади футболисти-РМФ ”. Първото полувреме на мача тъкмо попадение не бе осъществено от нито един от отборите. През втората част, две минути след започване на полувремето Мирослав Гочев от отбора на „ Чавдар ” Етрополе откри резултата. Десет минути по-късно гостите изравниха резултата. Минути по-късно Красимир Атанасов излезна самичък против вратаря и вкара второто попадение за ерополци в мача.

Юноши младша възраст изиграха своя мач на 18-ти септември против отбора на ФК „ Сердика ”. Домакините претърпяха проваляне и паднаха с 0:3. Две минути преди края на първото полувреме гостите от ФК „ Сердика ” вкара първото попадение в мача. След почивката в 64-та минута, домакините позволиха втори гол във врата си. Пет минути по-късно гостите съумяха да пропукат отбраната на етрополци и вкараха за крайното 3:0.  Домакините имаха положителни голови положения, само че за жалост не съумях да осъществят нито едно от тях.
Източник: novinata.bg