Футболистът на Левски Роман Прохазка, който днес се отличи с

...

Прохазка за новия договор: Не съм се виждал отдавна с шефовете на клуба

Футболистът на Левски Роман Прохазка, който през днешния ден се отличи с гол и асистенция при успеха на “сините” с 2:0 над Верея, че още не е траял контракта си с клуба. Състезетелят даде да се разбаре, че се усеща най-добре на терена като вътрешен халф.

Левски - Верея @@@

“Днес изиграхме добър мач. Имахме много положения. Още през първото полувреме трябваше да вкараме три гола. Надавям се в идващия дуел да си осъществяваме ситуациите. Накрая се отпуснахме, само че не трябваше да го вършим. Футболът се играе 90 минути. Ако Верея ни вкара един гол, ще стане неприятно. Доволен съм, че играх в центъра на терена. Като вътрешен халф се усещам най-добре. Там съм най-полезен. Ще се подготвим доста съществено за мача за Купата на България. Надявам се да играем на край. Още не съм траял контракта си с Левски. Отдавна не съм се виждал с шефовете на клуба и нямам визия какво става”, съобщи сърцатият футболист.