Франция постигна лесна победа с 3:0 у дома над Андора

...

Франция не срещна трудности срещу Андора, Гризман пак изпусна дузпа

Франция реализира лесна победа с 3:0 вкъщи над Андора в подготовка за Евро 2020. Двубоят бе от група " Н ".

Попаденията за " петлите " бяха дело на Кингсли Коман (18), Клеман Ленгле (52) и Висам бен Йедер (91). Антоан Гризман още веднъж пропусна дузпа в 28-ата минута.

Така Франция заема второ място във краткотрайното класиране с 15 точки. Толкова има и първият Турция.
 Франция се разправи с Албания

Французите са водачи в групата си

В 18-ата минута Джордан Иконе пусна отличен извеждащ пас към Коман, който преодоля вратаря и със мощен удар вкара за 1:0.

В 28-ата минута Гризман бе фаулиран в наказателното поле. Нападателят застана зад топката, с цел да извърши отсъдената дузпа, само че ударът му бе избавен от вратаря на Андора.
 Снимка 442199
Източник:

В 52-ата минута Клеман Ленгле засече чудесно центриране на Гризман от директен свободен удар и с глава вкара за 2:0.

В продължението на срещата вратарят на Андора не реагира добре след удар от директен свободен удар на Набил Фекир, а при добавката Бен Йедер вкара за крайното 3:0.