Фиорентина удържа равенство 1:1 като гост на унгарския Фернцварош и

...

Фиорентина и Астън Вила спечелиха групите си в Лигата на конференциите

Фиорентина удържа тъждество 1:1 като посетител на унгарския Фернцварош и завоюва първото място в група F на Лигата на конференциите, което дава право на присъединяване на осминафиналите.

Ференцварош поведе в резултата посредством норвежеца Кристофер Закариасен три минути след почивката, само че Лука Раниери изравни в 73-ата за крайното 1:1. Така Фиорентина резервира преднината си от две точки на първата позиция и остави Ференцварош в плейофния шампионат напролет.

Трети в групата приключи белгийският Генк, който е с точка зад Ференцварош след победа с 2:0 над сръбския Чукарички.

Астън Вила завоюва група Е след тъждество 1:1 в посещение на босненския Зрински мостар. Англичаните, които поведоха посредством Николо Дзаниоло след час игра, са с 16 точки и една повече от полския Легия, който надделя с 2:0 като хазаин АЗ Алкмаар.

Нидерландците финишираха трети, а Зрински остана финален.