Финалистът в турнира за купата на България по волейбол –

...

Дея гостува на Берое днес

Финалистът в шампионата за купата на България по волейбол – тимът на " Дея Спорт " – гостува през днешния ден в Стара Загора на локалния " Берое ". Дербито от 13-ия кръг в Супер Волей е от 18:00 часа и ще се излъчва директно в ефира на Макс Спорт 2.

Двата отбора се срещнаха на полуфинал за купата на България преди десетина дни в Пазарджик. Победители тогава бяха бургазлии. Днешният дуел е от извънредно значимо значение и за двата тима в борбата за по-предно класиране преди плейофите.

Домакините от " Берое " заемат шесто място с 22 точки. " Дея Спорт " е на седма позиция с актив от 20 точки, само че под управлението на новия старши треньор Франческо Кадеду нашите демонстрираха доста усъвършенстване в играта си по време на финалния шампионат за купата на България.

В 13-ти кръг " Нефтохимик 2010 " надигра " Пирин " в Разлог с 3:1 гейма и е на пето място с 25 точки.
Източник: darik.bg