ФИЛАДЕЛФИЯ — При оставащи 4:31 минути до края на първата

...

Майлс Макбрайд прави шоу с стрелба за 3 точки при победата на Никс

ФИЛАДЕЛФИЯ — При оставащи 4:31 минути до края на първата четвърт Майлс Макбрайд влезе в мача. До края на интервала той изравни връх в кариерата си с четири тройки.

Това беше паметен интервал за аварийния пойнтгард, който влезе в ротацията едвам след неотдавнашната замяна на OG Anunoby, която изпрати Имануел Куикли в Раптърс.

„ Мисля, че беше въпрос на време “, сподели Макбрайд, откакто вкара 15 точки и добави четири асистенции при изненадващо преобладаващата победа на Никс със 128-92 над 76-ърс в Уелс Фарго Сентър. „ Колкото повече благоприятни условия получавам, усещам, че ще продължа да играя по-добре и да върша повече удари. “

Макбрайд беше огромна част от успеха. Той вкара 12 точки в серия 14-4, с цел да затвори първата четвърт, която трансформира изоставането от шест точки в преднина от четири точки. Никс в никакъв случай повече не изоставаха в едностранната победа.

„ Бяхме разчувствани на аварийна пейка “, сподели Джейлън Брънсън.