Феновете на ЦСКА успяха да пробият загражденията и да влязат

...

Червени фенове нахлуха на пистата по време на дербито

Феновете на ЦСКА съумяха да пробият загражденията и да влязат на пистата на националния стадион " Васил Левски " малко откакто съдията Валентин Железов даде завършек на първото полувреме на дербито с " Левски ".

Двата отбора играят при резултат 0:0 в 22-ия кръг на Първа лига и при доста тежки условия на снеговалеж. Наложи се даже спиране на мача при започване на първото полувреме.

Тъй като стюардите не съумяха да спрат последователите, на пистата излязоха служители на реда, които заградиха пътя на " алените " почитатели.

Преди подновяването на втората част ентусиастите още веднъж заеха местата си в бранш " Г ".

През първото полувреме изискванията не бяха удобни за футбол и играчите на двата отбора по-скоро се пазеха от травми.

На мача има към 15 000 фенове макар метеорологичните условия, оповестява Би Ти Ви. След началото на втората част играта беше спряна още веднъж за минута, само че поради димка от бранш " А ".
Източник: lupa.bg