Феновете на Ливърпул имат нов любимец! Той се казва Адриан

...

Феновете на "Ливърпул": Адриан е герой, а Истанбул ни обича!

Феновете на " Ливърпул " имат нов любим! Той се споделя Адриан и имаше главен принос за спечелването на четвъртата в историята на отбора Суперкупа на Европа.

Вратарят на мърсисайдци трябваше бързо да се приспособи бързо към огромните мачове. След като титулярът Алисон се контузи, той получи мечтания късмет да носи екипа на " Ливърпул " освен това в първия значим мач за сезона - против " Челси " в разногласието за Суперкупата. И се показа ослепително, а по-късно подвигна и целуна трофея.
Адриан, който би трябвало да влезе в ръкавиците на Алисон Испанецът има тежка задача...
Адриан избави последната дузпа в мача, приключил 1:1 в постоянното време (2:2 в продълженията), само че и по време на самата среща сподели положителни рефлекси.
Драма с дузпи донесе на " Ливърпул " четвъртата Суперкупа на Европа (ВИДЕО) Мърсисайдци завоюваха трофея в мач №800 в треньорската кариера на Клоп
По този метод си заслужи определението " воин " и то от най-важното място - почитателите.

" Ето по този начин се прави дебют за " Ливърпул ". Адриан е воин ", пишат последователите.

That's some way to make your full Liverpool debut. What a hero @AdriSanMiguel!
— Joel Rabinowitz (@joel_archie) August 14, 2019

" Да, Адриан! Ти съумя! " - съпроводено от сцена от кино лентата " Роки ".

Yo Adrian, we did it! pic.twitter.com/Se1MGTkdcm
— Gareth Roberts (@robbohuyton) August 14, 2019

Привържениците не пропуснаха да създадат паралел и с финала на Шампионската лига през 2005 година Тогава още веднъж в Истанбул " Ливърпул " победи с дузпи след трагичен мач с " Милан ".

" Любовната ни приказка продължава! ", радват се те.

Liverpool and Istanbul. The love affair goes on.
— Leanne Prescott (@_lfcleanne) August 14, 2019

" Вратарят избавя дузпа и " Ливърпул " печели трофей в Истанбул. Виждал съм това и преди ", написа различен последовател.

Keeper saves it down the middle in a penalty shootout in Istanbul, to win Liverpool the trophy. Heard that one before.