Едуардо Саша се разписа два пъти ри победата за Атлетико

...

Атлетико Минейро нанесе тежко поражение на Фламенго

Едуардо Саша се разписа два пъти ри успеха за Атлетико Минейро с 4:0 вкъщи над първенеца Фламенго в шампионата на Бразилия.

Отборът от Бело Оризеонте стартира извънредно мощно и водеше с два гола още до осмата минута на срещата, а създатели на попаденията станаха Саша и Кено.

Саша осъществя втория си гол в дуела след час игра с удар с глава, а осем минути преди края на постоянното време Федерико Сарачо оформи безапелационния триумф за Атлетико Минейро.

Отборът от Рио де Жанейро в два следващи дуела позволява четири попадения във вратата си и падна до трета позиция в класирането след двете тежки загуби.

Атлетико заема второ място досега след изиграването на 19 мача, като е с изигран дуел по-малко от Фламенго.

Лидерът Интернасионал приключи наедно 2:2 вкъщи против Коритиба. Отборът от Порто Алегре има 36 точки на върха в класирането.