Едноименният тим на Сливен победи в Ямбол местния отбор с

...

Лечков-младши дебютира с гол, 15-годишен на вратата на Сливен

Едноименният отбор на Сливен победи в Ямбол локалния тим с 3:1. Двубоят е от осмия кръг на Югоизточната Трета лига. Най-добър на терена беше играещия пом.треньор на гостите Иван Стоянов. Йордан Лечков-младши пък влезе като запаса и вкара гол в първия си формален мач. Съотборниците му пропуснаха да вземат добър задатък още през първото полувреме. Иван Марев и Иван Стоянов не осъществиха от чисти позиции. Вместо това се получи много неприятно за гостите.

Ангел Стоянов вкара гол за домакините. След осъществяване на корнер, сливенския вратар Тодор Сапунджиев хвана топката, само че беше ударен от противник и напусна терена с комоцио. Мястото му в рамката зае родения през 2007 година Димитър Митев, който се оправи добре в оставащото време от срещата. Сливен изкова триумфа след почивката. Първо Иван Марев изравни след центриране отляво. Обратът в резултата пристигна с попадението на Кристиян Стоилов. Накрая Иван Стоянов изведе Лечков-младши на добра позиция и дебютанта преодоля ямболския пазач за окончателното 1:3. Още положения за гол сътвориха сливенци.