Едноименният тим на град Левски спечели с 2:0 гостуването си

...

Левски 2007 с победа в Дряново

Едноименният отбор на град Левски завоюва с 2:0 гостуването си на Локомотив (Дряново). Срещата e от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ивайло Иванов осъществя двете попадения в края на полувремената.

В 44-ата минута левскарите извършиха корнер, Митко Красимиров отклони топката и Иванов я насочи в мрежата. В 89-ата пък голмайстора даде прострелна топка, Венцислав Миленов замахна, само че не я докосна и тя спря в мрежата. Малко преди този момент Милен Ивов тресна гредата на домакините, шутирайки от 25 метра. Локомотивци останаха с състезател по-малко в 25-ата минута, когато Андрей Петров беше отхвърлен с червен картон за нарушаване против Миленов.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.