Един златен и един сребърен медал спечелиха българските състезатели във

...

Два медала за България в първия ден на международния турнир по спортна аеробика в Прага

Един златен и един сребърен орден завоюваха българските състезатели във възрастова група 9-11 години в първия ден на интернационалния шампионат по спортна аеробика в чешката столица Прага.

На първо място се класира тройката в състав Галина Стоянова, Ивайла Трендафилова и Габриела Колева. Второто място в категория групи заеха Стела Куртева, Алия Насер, Ванеса Кутрянова, Елена Караджова и Ивелина Велчева.

Безапелационни бяха и двете тройки във възрастова група 12-14 години в състав Неда Запрянова, Мария Вълчева, Стефани Лечева и Теодора Рибарова, Виктория Крушарска и Марина Тандова, за които през вчерашния ден беше квалификационен ден.

Те отиват на финали надлежно с първа и втора оценка. Днес предстоят квалификации за останалите категории във възрастови групи 12-14, 15-17 години и мъже и дами.