Един от ветераните в Бундестима - Томас Мюлер, призна че

...

Мюлер: Реал Мадрид ни е за пример в националния на Германия

Един от ветераните в Бундестима - Томас Мюлер, призна че Реал Мадрид е образец за него и съотборниците му от позиция на логиката на психиката. Той уточни, че се възхищава на непримиримостта на " кралете ", която им оказва помощ да обръщат привидно изгубени мачове.  „ В добра позиция сме преди Световното състезание и даваме всичко от себе си. И ще призная, че Реал Мадрид постоянно ще бъде нашият главен ориентир. Работил съм с доста треньори, в това число Карло Анчелоти, който завоюва най-вече оценки на интернационалната сцена. Когато нещо не се получи, би трябвало да опитате още веднъж, като неуспехите не би трябвало да въздействат на самочувствието.   Някой несъмнено е изключил тв приемника в 67-ата минута, когато Германия водеше с 2:0 против Англия, и си е лежащ в еуфория преди международното състезание (смее се). Но би трябвало да се означи - върнахме се в мача след три позволени гола. Ако погледнете от позиция на логиката на психиката, тогава обстановката е следната: водите с 2:0, допускате три гола за 12 минути, само че по-късно намирате сили да изравните за 3:3. И всичко това е на " Уембли ". Случилото се оставя положително чувство, само че то няма да се повлияе на метода, по който ще изиграем първия мач на Световното състезание “, сподели Мюлер, който против Англия влезе в игра в 79-ата минута при резултат 2:2.
Източник: novsport.com