Един от основните симптоми на това заболяване е внезапна смърт“.

...
Един от основните симптоми на това заболяване е внезапна смърт“.
Коментари Харесай

Д-р Чавдар Ботев: За 15 дни това лекарство убива COVID-19

" Един от главните признаци на това заболяване е неочаквана гибел “. Това сподели в предаването " Опорни хора “ по " България он ер " доктор Чавдар Ботев, експерт по трансфузионна хематология.

" Не става въпрос за погрешно лекуване, болестта по този начин протича и в избран миг, даже в ранен етап, може да почине човек в най-неочаквания миг “, прецизира доктор Чавдар Ботев.

" Имахме колежка, която беше излекувана и по-късно ненадейно умря. Знаем на какво се дължи – това е едно задръстване на съдовете. Хепариновите медикаменти ги даваме за попречване на тези резултати. Това, което може да се направи, е прясно замразена плазма, която съдържа ензими, с които се разтварят въпросните микрозапушвания. Запушването на огромните съдове се въздейства от хепарин “.

" Това заболяване се смята за ново заболяване и всеки може да получи лекуване с " Ивермегтин ". Става въпрос за едно лекарство, което се употребява 25 година с потвърден резултат при доста вирусни и паразитни болести. И за 25 година нямаме никаква устойчивост. То е въз основата на бактерии, които го създават, и смъртността му е - на 1 млн. души, които са го приели, е 1 човек. Аз не знам друго лекарство да има такива резултати. Дори най-простият аспирин има много огромна смъртност – 20 хиляди души умират годишно от пиянство на аспирин “, безапелационен е доктор Чавдар Ботев.

Защо има съперници това лекарство? " В момента е влезнал в протоколите в Съединени американски щати, и то като главно лекарство. Ние би трябвало да гледаме смъртност. Смъртността при " Ивермегтин ", съпоставен с " Азитромицин ", е 40 против 80 %. Ако се дава с профилактична цел, да вземем за пример двама души живеят дружно, от тях единият е болен, хората, които са пили " Ивермегтин " са 7 % заболели, спрямо 57%, които не са го пили.

В Индия са го пили голям брой лекари на първа линия и има 73 % по-малка смъртност. До момента са го пили 4 милиарда души.

Във всички слаборазвити страни започнаха лекуването с него. В Израел също го употребяват. За мен въпросът е различен. " Ивермегтинът " не е регистриран в България. Има общ протокол от СЗО, само че българската организация по медикаментите не го е записала. Затова би трябвало да се обърне внимание на организацията и да се създадат естествените регистрации изобщо на това лекарство.

Засега имаме едно съществено лекарство и това е " Ремдисивир " и плазмата “, сподели доктор Чавдар Ботев.

" За " Ивермегтинът " протоколът е от 3 ноември т.г. Приетото мнение на международните специалисти се базира на тази дата. То има 50 клинични изследвания за всички положения при COVID-19. От профилактично – до най-тежките положения. Няма друго такова лекарство.

Заболяването ковид е: 5 дни при започване на признаците вирусно, по-късно остава дребна част от вируса, следва автоимунно заболяване съгласно най-новия протокол, което се лекува с кортикостероиди и така нататък На 8-9 ден има утежняване – тогава излизат антителата и се подвига висока температура до 40 градуса. Нищо не е належащо да се прави. Защото сваляйки температурата, процесът протича по-зле. Хората се тормозят и включват антибиотик, а той унищожава микробиома “, прецизира хематологът.

Според доктор Чавдар Ботев, има и други евтини медикаменти, които можем да употребяваме. " Бромхексинът " работи също като мощно вирусонеутрализиращо лекарство. Той убива вируса и оказва помощ за дишането. Дава се в самото начало, може и по-късно, тъй като подкрепя самото дишане.

При пациенти с тежко протичане на болестта, при 53 % от тях се следят съществени увреждания на мозъка. Те би трябвало да се лекуват с плазма. Очаква се да се появят и доста автоимунни болести. Мисля, че казусът у нас може да се реши за по-малко от 15 дни с този артикул - " Ивермегтин ". Той е на ниска цена, само че това му е и казусът. Има аптеки, където се продава и цената е много налична. Той е влезнал в международните протоколи. Плазменото лекуване е в по-късните стадии, след 14-я ден “, прецизира схемата хематологът доктор Чавдар Ботев.



Източник: fakti.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР