Двубоят между Лудогорец и Локомотив Пловдив от 11-ия кръг на

...

Вратарска грешка спъна Лудогорец, Локо остава лидер в класирането

Двубоят сред Лудогорец и Локомотив Пловдив от 11-ия кръг на Първа лига приключи при резултат 1:1. Петър Андреев измъкна точка за гостите, откакто се възползва от груба неточност на вратаря Симон Слуга, съобщи Българска национална телевизия.

Шампионът на България откри резултата в 9-ата минута. Якуб Пьотровски изведе Бернард Текпетей самичък против противниковия врата, а капитанът се разписа за 1:0.
-->
След почивката Руан Секо бе покрай това да удвои задатъка на разградчани, само че стреля в лявата греда.

По всичко изглеждаше, че домакините управляват протичащото се на терена на стадион " Хювефарма Арена " в Разград, до момента в който стражът на " зелените " Симон Слуга не извърши съдбовна неточност в 85-ата минута. Резервата на " смърфовете " Петър Андреев пресира вратаря, който изрита топката в крайници му, преди тя да попадне в мрежата.

Локомотив Пловдив резервира първата позиция в класирането с актив от 29 точки. Лудогорец заема 5-ото място в подреждането с актив от 17 пункта.
Източник: standartnews.com