Дунав разгроми Славия с 5:3 в двубой от група Б

...

Дунав разгроми Славия в най-резултатния мач за сезона

Дунав разгроми Славия с 5:3 в дуел от група Б на втората осмица в Първа лига, а резултатът е връх по ефикасност през сезона. До този миг на два пъти бяха отбелязвани по седем гола, като това се случи непроменяемо в мачовете сред Левски и Верея - 4:3 и 7:0.
 Четири гола и червен картон при равенството сред Дунав и Септември
Гостите от Русе вкараха три гола още през първото полувреме посредством Исмаил Иса (13), Илия Мунин (25) и Светослав Ковачев (44), до момента в който Радослав Кирилов (44) понижи за домакините.

След почивката Цветелин Чунчуков направи 2:3 след тъкмо осъществяване на дузпа, само че Ковачев (54) и Драгош Фирцулеско (61) довършиха Славия.

В края Ради Кирилов вкара второто си попадение в срещата. Така отборът на Людмил Киров реализира първата си победа от 7 мача насам, до момента в който “белите ” не престават без триумф от 4 срещи.
Източник: offnews.bg