Дублиращият тим на Черно море допусна загуба с 1:2 в

...

Дубълът на Черно море допусна загуба в Трета лига след два бързи гола

Дублиращият отбор на Черно море позволи загуба с 1:2 в отсрочен мач от 17-ия кръг на Трета лига – зона Североизток. Само след 120 секунди от първия съдийски сигнал на срещата на стадион „ Корабостроител “ „ моряците “ позволиха гол. Янаки Смирнов изведе Доростол Силистра напред в резултата, откакто засече с глава центриране на Николай Илиев. В 8-ата минута след независим пробив Костадин Иванов повиши на 2:0. Той се разписа след пас на вратаря Иван Атанасов, пое топката на центъра и самичък до края вкара втория гол в мача.

Веднага по-късно домакините взеха самодейността и сътвориха положително състояние, пропуснато от Марин Петков. След почивката възпитаниците на Иван Николов преобладаваха на терена, само че както създаваха рискове пред вратата на гостите, по този начин и пропускаха. Николай Трифонов и Милен Николов не съумяха да осъществят от положителни обстановки. В последна сметка Черно море съумя да понижи реаултата в края на срещата. В 83-ата минута капитанът на варненци Марин Петков вкара за крайното 1:2.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Радослав Петров, Стефан Димов, Симеон Савов, Берк Бейхан, Симеон Николов, Николай Трифонов, Марин Петков, Серги Кешкерян, Мартин Банев (Денислав Стойчев, Милен Николов, Дейвид Луканов, Жечко Йорданов, Кристо Яначков, Валентин Касабов, Толга Мюрвет, Константин Грахльов, Валентино Николаев)
Източник: petel.bg