Дублиращият отбор на Черно море допусна обрат при гостуването си

...

Черно море II поведе на Лудогорец III, но допусна обрат в Трета Лига

Дублиращият тим на Черно море позволи поврат при гостуването си на Лудогорец в мач от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига.

След нулево първо полувреме „ моряците “ откриха резултата в 55-ата минута посредством Николай Трифонов.

В 70-ата обаче позволиха равнене. Денис Кехайов вкара за 1:1. Две минути преди края на постоянното време основният арбитър отсъди дузпа за Лудогорец, която бе превърната в гол от Йоан Йорданов. С това попадение бе завършен и крайният резултат в срещата.

В идващия кръг Черно море приема отбора Светкавица Търговище. Срещата е на 20 ноември от 14 часа на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Петър Иванов, Симеон Николов, Валентин Касабов, Берк Бейхан, Стефан Димов, Дейвид Луканов, Николай Трифонов, Александър Йорданов, Жечко Йорданов (Денислав Стойчев, Марин Петков, Кристо Яначков, Серги Кешкерян, Толга Мюрвет, Радослав Петров, Мартин Банев).
Източник: novinata.bg