Дублиращите отбори на Ботев и Лудогорец завършиха наравно 1:1 в

...

Дубълът на Ботев с равенство срещу втория тим на Лудогорец

Дублиращите тимове на Ботев и Лудогорец приключиха наедно 1:1 в контролна среща. Спарингът се игра на стадиона в пловдивското село Оризари. Двата отбора направиха забавен за наблюдение конфликт. " Канарчетата " изпуснаха дузпа в 10-ата минута, откакто направилият добър мач Монир Ал Бадарин стреля от бялата точка, само че вратарят отрази удара му.

В края на първата част разградчани откриха резултата с удар от междинна отдалеченост на Цветослав Петров. Второто полувреме започва с напън на " жълто-черните " и в 55-ата минута Юсеин Касов изравни, след асистенция на Лъчезар Балтанов. В минутите до края и двата отбора имаха положения за гол, само че до нов подобен не се стигна. Следващата контрола на " канарчетата " е на 9-ти юли против Гигант (Съединение).

Източник: trafficnews.bg