Дубълът на Лудогорец разпиля елитния Черно море и го победи

...

Дубълът на Лудогорец разпиля Черно море

Дубълът на Лудогорец разпиля елитния Черно море и го победи с 4:1 в контролна среща. Още в 4-ата минута футболистите на Радослав Здравков откриха резултата, откакто Цветослав Петров бе изведен зад отбраната на “моряците” и промуши топката сред краката на Иван Дюлгеров.

Четвърт час по-късно Томас Цвятков проби отляво и от дребен ъгъл прати топката в мрежата на стража на варненци. 120 секунди по-късно Лудогорец направи класическа преднината си, откакто Цвятков се разписа още веднъж, този път от дузпа. В 28-ата минута Фенуш осъществя почетното попадение за отбора от “Тича”.

На почивката старши треньорът на Черно море Илиан Илиев направи седем промени, като в игра се появиха капитанът Георги Илиев, Мариян Огнянов, Лъчезар Йорданов, Марек Кузма, Александър Цветков, Мирослав Енчев и Аристоте Ндонгала, които заеха местата на Илиас Хасани, Петър Витанов, Даниел Димов, Емил Янчев, Радослав Василев, Меди Фенуш и Мартин Минчев.

Въпреки множеството ротации в състава на Морето, това не даде резултат, като разградчани осъществя четвърти гол във вратата Дюлгеров. Точен в 63-ата минута бе Мартин Милков.