Дубълът на Черно море загуби с 0:2 при гостуването си

...

Дубълът на Черно море загуби при гостуването си на Доростол в Трета лига

Дубълът на Черно море загуби с 0:2 при гостуването си на Доростол в мач от втория кръг на Трета лига - Североизточна група. Домакините изковаха триумфа единствено за 120 секунди в средата на второто полувреме.

Първата част беше за младите варненци. Те направиха много пропуски, като фрапантните бяха на Жечко Йорданов и Серги Кешкерян. Двамата пропиляха по още един късмет, както и Александър Йорданов. Силистренският пазач Иван Атанасов също се оправи. Доростол стартира по-добре след почивката. В 65-ата минута Николай Николаев извърши тъч, Янаки Смирнов отклони топката с глава и Севдалин Стайков също с глава я насочи в мрежата. Само след 120 секунди Смирнов подаде на Любомир Михалев, който трансферира излезлия напред варненски вратар за окончателното 2:0.
Източник: petel.bg