Драматична победа с 2:1 след късен обрат направи Кристъл Палас

...

Кристъл Палас с драматичен обрат срещу Уотфорд

Драматична победа с 2:1 след късен поврат направи Кристъл Палас при семейството си на Уотфорд в дуел от междинния 17-и кръг на британската Висша лига. Минута преди края резултатът към момента бе 1:0 за “стършелите” от Уотфорд, само че “орлите” от Лондон съумяха в самия край да извърнат напълно резултата в своя изгода.

Още в третата минута Дарил Янмаат бе прецизен за Уотфорд с удар с глава и мачът вървеше към победа за гостите, само че в 87-ата минута за втори жълт картон от игра бе отхвърлен Том Клевърли от Уотфорд. Това се оказа преломен миг, тъй като две минути по-късно, не и без сериозна доза шанс, Бакари Сако изравни. След изстрел на различен футболист на Палас Сако направи добавка, стражът Аурелио Гомеш мазета, само че топката се удари в тялотон а Сако и се озова във вратата на “сътршелите”. Във втората минута на добавеното време Джеймк Макартър получи топката в наказателното поле след пас отляво и с удар по земя я насочи в мрежата, като донесе успеха на лондончани.

Кристъл Палас заема 17-о място в класирането с 14 точки, до момента в който Уотфорд е девети с 22.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 17 кръг, вторник 12 декември  Кристъл Палас 2:1краен резулат  Уотфорд