Досегашният вратар на Ювентус Джанлуиджи Буфон беше наказан за 3

...

Обявиха наказанието на Буфон

Досегашният вратар на Ювентус Джанлуиджи Буфон беше осъден за 3 мача в европейските клубни шампионати. Санкцията му е поради аления му картон и мненията против съдийството, които той направи след реванша против Реал Мадрид от четвъртфиналите в Шампионската лига. Тогава ветеранът беше раздразнителен, тъй като отборът му отпадна след дузпа в последната минута, която Майкъл Оливер отсъди в интерес на испанците. Още на терена Буфон налетя на рефера и беше изпъден. След срещата пък той сподели за британския съдия, че вместо сърце има кошче за отпадък и че мястото му е на трибуните.
GOAT or not. Cow or not. BEAST or not, Cristiano Ronaldo will always be over Lionel Messi. Barcelona never saw it coming but AS Roma had the day so as Juventus almost but for it to be said Lucas Vazquez wasn't fouled issa joke. That was a clear penalty. #RealMadrid #RMAJUV pic.twitter.com/eNAalGivk9
— Biodun (@amourab) April 12, 2018
Иначе славният италианец напусна Юве и е доста покрай трансфер в Пари Сен Жермен. Тези дни се появиха информации, че французите чакат да схванат тъкмо какъв брой съществено ще е наказването на вратаря, с цел да преценяват дали си заслужава да го привлекат. Шампионите на Лига 1 се притесняваха, че глобата може да е надалеч по-сурова. Шампионска Лига 1/4 кръг, сряда 11 април  Реал Мадрид 1:3краен резулат  Ювентус